Search

دستگاه فلزیاب Millennium 2000

دستگاه فلزیاب Millennium 2000Reviewed by فلزیاب on Apr 26Rating: 5.0دستگاه فلزیاب Millennium 2000دستگاه فلزیاب Millennium 2000 مناسب ترين دستگاه فلزیاب براي پيدا كردن طلاهايي كه مدت زيادي (بالاتر از 40 سال) در زمين دفن شده است .يكي از ساده ترين دستگاه ها با كارايي بسيار بالا.

دستگاه فلزیاب Millennium 2000

دستگاه فلزیاب Millennium 2000 مناسب ترين دستگاه فلزیاب براي پيدا كردن طلاهايي كه مدت زيادي (بالاتر از ۴۰ سال) در زمين دفن شده است. يكي از ساده ترين دستگاه ها با كارايي بسيار بالا.
اين دستگاه فلزیاب نه تنها قادر به تشخيص و رديابي طلا و نقره است بلكه مزيت ديگر آن رديابي و تشخيص الماس وجواهرات است.

شعاع جستجوي دستگاه فلزیاب Millennium 2000 چند مايل است و تا عمق ۵۰متر قادر به رديابي فلزات ارزشمند مي باشد .البته شرايط خاك و حجم بار تاثير زيادي در عمق و شعاع جسنجوي دستگاه دارد.

با يك سيستم Target Reflection Nullifier قوي تمام ذرات، خاك هاي آلوده اطراف هدف (كه عموم دستگاه ها را به خطا مي اندازد) و مواد معدني را حذف كرده و شما را قادر مي سازد كه هدف اصلي را پيدا كنيد. باطري آن تا ۲۲ ساعت استفاده متناوب دوام دارد و اين براي اهدافي كه دور از شهر براي شارژ باطري است دستگاه ايده الي مي باشد.

دستگاه فلزیاب

اين دستگاه فلزیاب به طور اتوماتيك خود را با شرايط خاك تنظيم ميكند و مواد معدني كه در خيلي از موارد جلوي تشخيص و تفكيك هدف را ميگيرند خنثي مي سازد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *